Cafe de Paris Kurumsal

Cafe de Paris'de bir klasik olan cevizli salatanızı, Cafe de Paris soslu Bonfile veya Tavuk yanında patates kızartmasından oluşan fix menü sonrası brule, parfe, profiterol, sufle yada dondurmanızı keyifle tadabilirsiniz.

Geniş bir şarap kavına sahip Cafe de Paris'de özel seçilmiş şaraplarımızın yanı sıra Öküzgözü, Kalecik Karası ve Boğazkere gibi bizim bağlarımıza ait birçok seçkin şarap'da bulunmaktadır.

Akşam yemek saatinden sonra bara dönüşen mekanımızda Dj eşliğinde çok keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Sıcak, rahat, temiz, güleryüzlü, konforlu  ve huzurlu bir atmosferde Suadiye Sahil de  kalite ve lezzet  severlerin vazgeçilmez bir buluşma noktası olan  Cafe De Paris Suadiye - Teras,  ferah ve keyifli atmosferiyle, lezzeti unutulmaz yemekleriyle,  muhteşem  Prens Adaları manzarasıyla  ve en önemlisi güler yüzlü servisiyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekan.

Cafe De Paris Suadiye - Teras, benzersiz manzarası ,  leziz yemekleri ve içecek çeşitleri ile günün her saati keyifle oturabileceğiniz özel bir mekan.  Aileleri, dostları,  keyifli sohbetleri ve lezzet tutkunlarını bir araya getiren Cafe De Paris Suadiye - Teras ‘da fazlasını bulacaksınız.

Yalova sahillerinden Bakırköy’e kadar, Prens Adaları ve Marmara Denizi ayaklarınızın altında…
Hem Yaz hemde Kış aylarında hizmet veren Cafe de Paris’ in 180 derecelik olağanüstü güzellikteki manzarası, gelen konuklarımızı mekânın lezzeti ile birlikte daha çok etkileyecek.

Yalova sahillerinden Bakırköy’e kadar, Marmara Denizi’ni bir tepsi gibi gözler önüne seren manzaramız ile  bir de Prens Adaları’ nı avucunuzun içinde gibi hissetmenizi sağlıyor..

Cafe De Paris Suadiye - Teras  450 kişilik oturum kapasitesine sahip olup, bar ve restaurant hizmeti vermektedir. Türkiye'nin ve Dünya'nın köklü kurumsal firmalarının yanı sıra bireysel grupların da yemek etkinliklerine ev sahipliği yapan Cafe De Paris Suadiye Teras’da ; 41 çeşit tat ve 24 farklı baharat ile hazırlanan gizli lezzeti ile Cafe De Paris menülerini, bonfile, tavuk ve filet de perche alternatifleri ile unutamayacağınız bir lezzet olarak damak zevkinize hitap ediyor.

Seçkin şarap menüsü ve başlangıç lezzetleri ile değerli misafirlerimizi 180° adalar ve boğaz manzarasının keyfini çıkartmaya davet ediyoruz.